Одночасне здобуття вищої освіти (2021)

Вступнику

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ!

Ви маєте унікальну можливість вступити на ІІ курс за іншою спеціальністю та іншою формою навчання у 2021 році!

Одночасне здобуття другої вищої освіти забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!

Студенти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра  можуть вступати на ІІ курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю та іншою формою навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на основі результатів сертифіката(ів) ЗНО, за якими були зараховані на І курс.

В межах ліцензійного обсягу Ви маєте можливість вступити на будь-яку спеціальність КНТЕУ

Одночасне здобуття другої вищої освіти студентами КНТЕУ має переваги:

• навчання на одній навчальній базі;
  • зменшення вартості навчання в середньому до 30 %;
  • перезарахування результатів навчання з відповідних дисциплін у КНТЕУ;
  • розширення можливостей щодо обрання магістерських програм.

Перелік спеціальностнй та конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО

Етапи вступної кампанії

Розмір плати за надання освітніх послуг (прийом 2020)

14.12.2020