«KNUTE FUTSAL CUP»

Студенти КНТЕУ регулярно займаються спортом. Адже розуміють, як це корисно для здоров‘я, особливо в умовах пандемії.

Відбулися змагання з футзалу під назвою «KNUTE FUTSAL CUP» серед студентів-аматорів. Турнір проходив з 9 по 12 грудня. В університетських манежах зустрілися 6 команд, які представляли свої факультети.

Море емоцій, крики, неймовірне хвилювання — було все. Завзяття, наполегливість і жага до перемоги допомогали командам запекло боротися за першість у фіналі.

У результаті змагань перемогу здобула команда від факультету економіки, менеджменту та психології.
Далі місця розділилися так:

ФЕМП

1 місце

ФТМ

2 місце

ФМТП

3 місце

ФРГТБ

4 місце

ФФО

5 місце

ФІТ

6 місце

Тренери університету з футболу щиро раді, що традиційні турніри не зникли з життя студентів, а навпаки набули ще більшої популярності та зацікавлюють велику кількість студентів до заняття спортом.

Вітаємо учасників із неймовірною грою, бажаємо надалі грати та перемагати!

12.12.2020
остання редакція 14.12.2020