Перемога збірних "ATLANTS" на Чемпіонаті міста Києва з перетягування канату

11 грудня 2020 року відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва з перетягування канату в приміщенні. Цього року у зв’язку з карантинними заходами чемпіонат відбувся у форматі 4х4. Вагові категорії: чоловіки 360 кг, жінки - 260 кг.

Всього у змаганнях  брали участь 8 чоловічих та 9 жіночих команд. Від "Атлантів" у змаганнях боролися 3 чоловічі та 2 жіночі команди, які посіли всі призові місця.

Серед чоловіків:

• І місце – "ATLANTS";
  • ІІ місце – "ATLANTS Junior";
  • ІІІ місце – "ATLANTS Royal".

Серед жінок:

• І місце – "ATLANTS Girls";
  • ІІ місце – "ATLANTS Wild Cats".

Додатково до Чемпіонату включили тестову командну вправу: тяга вантажівки на 15 метрів на час. Найкращий результат показали наші спортсмени, чоловіча збірна команда "ATLANTS" з результатом 10,14 секунд. Дівчата "ATLANTS Wild Cats" стали кращими з результатом 12,73 секунди.

Вітаємо наших спортсменів з абсолютною перемогою!

Дякуємо за підготовку чемпіонів тренеру Артему Цибровському! Зичимо наснаги та нових перемог!

остання редакція 21.12.2020