Лист-подяка від імені міжнародної аудиторської компанії "KPMG"

На ім'я ректора Київського національного торговельно-економічного університету А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від імені міжнародної аудиторської компанії "KPMG".

У листі партнери висловлюють подяку за високий професійний рівень підготовки студентів освітньої програми "Фінансовий контроль та аудит" (ОС "Магістр").

Результати виробничої (переддипломної) практики переконливо доводять, що впродовж навчання студенти опанували теорію та практику аудиту фінансової звітності; внутрішнього аудиту; аудиторського консалтингу; міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг тощо.

Окрему подяку партнери висловлюють кафедрі фінансового аналізу та аудиту, яка відповідає за професійну підготовку майбутніх аудиторів.

У листі також висловлюється сподівання на подальшу плідну співпрацю, спрямовану на розвиток науки, економіки та суспільства.

Дякуємо міжнародній аудиторській компанії "KPMG" за високу оцінку діяльності.

остання редакція 16.12.2020
Vega