Продовження співпраці у чотирьохсторонньому форматі в умовах глобальної пандемії

Через платформу Zoom 18 грудня 2020 року о 10.00 (Київський час)/9.00 (Крагуєвац, Мессіна, Краків) відбулися перемовини між представниками КНТЕУ, КЕУ (Польща), Університету Мессіни (Італія) та Університету м. Крагуєвац (Сербія) щодо організації наступних міжнародних конференцій в умовах пануючої пандемії COVID-19.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про всебічну підтримку взаємодії в рамках чотирьохсторонньої співпраці.  Вона, зокрема, передбачає цілеспрямовану й дбайливу розбудову міжособистісних зв'язків між науковцями, викладачами зазначених закладів вищої освіти.

Наступну зустріч через платформу Zoom заплановано провести у квітні 2021 року з метою обговорення конкретної дати організації Вісімнадцятого науково-практичного симпозіуму “Contemporary Trends and Transformation of Economies and Enterprises. Economic, Social and Legal Aspects", який свого часу започаткували ректор Київського національного торговельно-економічного університету А. Мазаракі та два почесних доктори нашого університету Р. Боровецький (КЕУ) та А. Анастазі (Університет Мессіни).

остання редакція 21.12.2020