Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Короткострокова програма для працівників НКРЗІ – нового замовника Інституту вищої кваліфікації

Інститутом вищої кваліфікації з 16 по 18 грудня 2020 року проведено навчання для державних службовців - працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання організації ефективної діяльності державного службовця» в дистанційному форматі.

Програма була націлена на підвищення загального професійного рівня державних службовців, поглиблення та оновлення теоретичних знань, розвиток практичних умінь і навичок, необхідних державним службовцям для ефективної професійної діяльності в умовах реформування системи державного управління.

У процесі навчання розглянуто низку питань щодо створення ефективної команди, лідерства керівника в управлінні командою, ефективного прийняття рішень, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у роботі органів публічної влади, виконання на високому рівні поставлених завдань, формування сучасних форм контенту відповідно до запитів цільових аудиторій тощо.

До проведення занять залучені провідні викладачі Київського національного торговельно-економічного університету: Кияниця Євгенія Олегівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та реклами; Кулаженко Володимир Валерійович – кандидат економічних наук,  cтарший викладач кафедри кібернетики та системного аналізу; Миронець Сергій Миколайович – доктор психологічних наук, завідувач кафедри психології та доктор наук з державного управління, професор Орлова Наталія Сергіївна.

Під час онлайн-лекцій створювався зворотній зв'язок: ставилися питання, велися дискусії, здійснювався обмін досвідом, спільно виконувалися практичні завдання. Кожна з тем в учасників викликала захват, а після закінчення – лунали слова подяки викладачам за цікаву та корисну інформацію.

Сподіваємося на подальші успішні проєкти з новим партнером КНТЕУ — Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

18.12.2020
остання редакція 21.12.2020