Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Державне замовлення Національного агентства України з питань державної служби виконано

Інститутом вищої кваліфікації завершено виконання державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) у 2020 році щодо:

Першого етапу підготовки магістрів за програмою «Публічне управління та адміністрування» - 15 осіб;
підвищення кваліфікації державних службовців за загальними короткостроковими програмами «Управління змінами» (150 осіб) та «Запобігання корупції» (150 осіб), учасниками яких стали представники АРМА, НАДС, НКРЗІ, ДКСУ, Держаудитслужби, Держпродспоживслужби та Пенсійного фонду України.

До проведення занять для студентів магістерської програми «Публічне управління та адміністрування», серед яких представники Мінекономіки, Мінрегіону, Антимонопольного комітету,  Держпродспоживслужби, НКРЗІ, ДКСУ залучалися кваліфіковані тренери та практики. Заняття проходили в інтерактивній формі, адже студенти із задоволенням долучалися до діалогу та командної роботи.

У результаті - чудові відгуки від студентів і слухачів, які надихають і викладачів, і працівників інституту на подальше самовдосконалення, актуалізацію освітніх програм, удосконалення освітнього процесу, рівня співпраці із замовниками тощо.

Дякуємо викладачам, які провели заняття для державних службовців як онлайн, так і офлайн на найвищому рівні: кандидату юридичних наук, доценту кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ, адвокату Івасину Олександру Романовичу, кандидату економічних наук, доценту кафедри  публічного управління та адміністрування КНТЕУ Лазебній Ірині Василівні, тренерці освітніх програм Академії інноваційного розвитку освіти Міністерства освіти і науки України Озерян Ользі Леонідівні, голові Всеукраїнської асоціації інформаційної безпеки та інформаційних технологій, кандидату наук з державного управління Олексюк Лілії Віталіївні, доктору наук з державного управління, професору Орловій Наталії Сергіївні, кандидату економічних наук, доценту кафедри менеджменту КНТЕУ Присяжнюк Анні Юріївні.

18.12.2020
остання редакція 21.12.2020