Онлайн-практикум «Ненасильницька комунікація» від партнера університету компанії мобільного оператора «lifecell»

27-28 січня 2021 року з 12:00 до 16:00 (1 та 2 частина) партнер університету компанія мобільного оператора «lifecell» запрошує студентів, аспірантів і викладачів відвідати онлайн-практикум «Ненасильницька комунікація» від Світлани Михайлюк та Анастасії Шорохової.

Мета ненасильницького спілкування - створити і підтримувати таку якість відносин, при яких враховані потреби кожного.
Програма розрахована на 8 годин: 2 дні по 4 години.

Учасники практикуму:
‒ Познайомляться з методом ненасильницького спілкування (ННС) Маршалла Розенберга.
‒ Дізнаються алгоритм методу - «4 кроки».
‒ Зможуть застосувати алгоритм ненасильницької комунікації для вирішення своїх ситуацій у різних сферах життя.

Участь безкоштовна, запрошуємо всіх охочих за посиланням!

остання редакція 13.01.2021
Vega