Благодійний захід від ФРГТБ

Символічно в День Святого Миколая рада студентського самоврядування факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відвідали дитячий будинок «Надія» в селі Мокрець (Київська область), влаштувавши справжнє свято 25 діткам. Весь університет допомагав збирати кошти на подарункові бокси. Особливою підтримкою були кошти, зібрані кафедрами ФРГТБ, за що їм величезна подяка.

На жаль, у зв’язку із карантинними обмеженнями, довго з дітьми нашим студентам не вдалося поспілкуватися, але це не применшило важливості події свята. Побачити щирі дитячі усмішки – найкращий подарунок!

Усіх із прийдешніми святами!

19.12.2020
остання редакція 21.12.2020