Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

«Боротьба з піратством в Україні: реалії та перспективи»: онлайн-лекція Євгена Компанця

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права в КНТЕУ 16 грудня відбулася тематично-просвітницька онлайн-лекція на тему «Боротьба з піратством в Україні: реалії та перспективи» за участю представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Захід відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи КНЕТУ, доктор технічних наук, професор Притульська Наталія Володимирівна.

У рамках заходу Євген Компанець, експерт Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP), заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», розповів студентам про умови виготовлення та небезпечність контрафактної продукції для здоров’я споживачів, а також приділив вагому увагу процесу боротьби з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності. Під час заходу лектор надав багато корисних порад та ознайомив їх із результатами роботи правоохоронних органів України в цьому напрямку.

За сприяння в організації проведення лекції КНТЕУ висловлює окрему подяку керівнику відділу реклами та зв’язків із громадськістю компанії «Пахаренко і партнери» Березанській Вероніці та спеціалісту зі зв’язків із громадськістю Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Севастьяновій Ларисі.

16.12.2020
остання редакція 21.12.2020