logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«Боротьба з піратством в Україні: реалії та перспективи»: онлайн-лекція Євгена Компанця

Загальна інформація

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права в КНТЕУ 16 грудня відбулася тематично-просвітницька онлайн-лекція на тему «Боротьба з піратством в Україні: реалії та перспективи» за участю представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Захід відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи КНЕТУ, доктор технічних наук, професор Притульська Наталія Володимирівна.

У рамках заходу Євген Компанець, експерт Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP), заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», розповів студентам про умови виготовлення та небезпечність контрафактної продукції для здоров’я споживачів, а також приділив вагому увагу процесу боротьби з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності. Під час заходу лектор надав багато корисних порад та ознайомив їх із результатами роботи правоохоронних органів України в цьому напрямку.

За сприяння в організації проведення лекції КНТЕУ висловлює окрему подяку керівнику відділу реклами та зв’язків із громадськістю компанії «Пахаренко і партнери» Березанській Вероніці та спеціалісту зі зв’язків із громадськістю Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Севастьяновій Ларисі.

16.12.2020
433884
2394
остання редакція 21.12.2020
Vega