logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Дні гостинності онлайн на кафедрі туризму та рекреації

Загальна інформація

Незважаючи на виклики, які пов’язані з пандемією COVID-19, колектив кафедри туризму та рекреації ФРГТБ активно підтримує зв’язки з потенційними студентами в рамках профорієнтаційної роботи. Зокрема з початку семестру було організовано дні гостинності онлайн за допомогою платформ Zoom та Google teams, у яких взяли участь учні 5-ти шкіл Києва, Хмельницької, Херсонської та Сумської областей.

Майбутнім абітурієнтам продемонстровано інформаційні відеоролики про спеціальності та освітні програми кафедри туризму та рекреації, зокрема ознайомлено з сутністю й специфікою освітніх програм, перспективами працевлаштування, матеріально-технічною базою університету,  студентським дозвіллям та умовами проживання в гуртожитках. Також  викладачі відповіли на численні запитання усіх учасників заходу.

На завершення заходів учнів запрошено на дні відкритих дверей університету, ознайомлено з сайтом КНТЕУ та  його сторінками у соціальних мережах.

Іншим важливим напрямком профорієнтаційної роботи кафедри було виробництво і поширення в соціальних мережах під брендом КНТЕУ професійно-орієнтованих відеороликів, які наочно демонструють здобуті студентами компетентності в рамках вивчення дисципліни «Екскурсійна справа».  Зокрема, опубліковано у соціальній мережі Facebook відеоекскурсії парком «Олександрія» (м. Біла Церква), парком «Перемога» (м. Бровари) та парком «Вічної Слави» (м. Київ). Варто зазначити, що такий вид профорієнтаційної роботи не лише демонструє потенційним абітурієнтам компетентності, які вони зможуть набути, навчаючись за спеціальністю «Туризм», але й мотивує студентів створювати якісний продукт на практичних заняттях та в межах їх самостійної роботи.

21.12.2020
433884
2619
остання редакція 22.12.2020
Vega