Випуск магістрів Інституту вищої кваліфікації

Напередодні нового року 28 грудня 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам, які навчалися в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ.
      Дипломи магістрів випускники отримали за спеціалізаціями: "Міжнародне бізнес-адміністрування", "Економіка та безпека бізнесу", "Облік і податковий консалтинг", "Публічне управління та адміністрування".
      До випускників з привітанням звернулась перший проректор університету Притульська Наталія Володимирівна, яка побажала ніколи не припиняти навчатись, поповнюючи свій багаж новими знаннями та повернутися в університет як викладачі-практики, партнери й замовники.
      Випускники також висловили щирі й теплі слова вдячності керівництву університету, колективу інституту та професорсько-викладацькому складу, поділилися своїми враженнями від навчання.
      Шановні випускники!
      Щиро вітаємо вас з успішним завершенням навчання!
      Хочемо побажати вам завжди гідно приймати виклики, яким був для усіх 2020 рік, і щоби ці виклики ставали для вас точкою зростання.
      Амбітних вам цілей, великих проєктів та їх успішної реалізації!

27.12.2020
остання редакція 30.12.2020