Перший випуск магістрів програми «Управління закладами охорони здоров’я»

28 грудня 2020 року відбулась випускна церемонія перших магістрів програми «Управління закладами охорони здоров’я», яка була запроваджена у 2019 році у зв’язку із реформуванням системи охорони здоров’я і необхідністю підготовки професіоналів нового покоління в цій галузі.
      Ректор університету А. А. Мазаракі привітав випускників та побажав здоров’я, успіхів у їх благородній справі, подальшої професійної реалізації, чому сприятиме отримана управлінська освіта та відзначив пам’ятними подарунками.
      Зі словами вдячності до керівництва університету, Інституту вищої кваліфікації, випускової кафедри менеджменту та викладачів звернулися й випускники, серед яких - керівники та фахівці Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка, Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, асоціації «Оператори ринку медичних виробів», Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2, Центру адиктологій «Нове Життя», КНП «ЦПМСД №3» Святошинського району м.Києва, Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, Київської міської клінічної лікарні № 7, Фастівської міської ради, Івано-Франківського національного медичного університету.
      Випускники засвідчили високу компетентність викладання, доцільність та корисність використання отриманих знань у практичній діяльності
      Щиро вітаємо випускників та констатуємо, що апробація програми «Управління закладами охорони здоров’я» пройшла успішно. Це зумовлено актуальним змістовним наповненням, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом (зокрема залученням викладачів-практиків), високим рівнем організаційного супроводу освітнього процесу та комфортними умовами навчання.

остання редакція 30.12.2020