Благодійний марафон, приурочений до Дня Святого Миколая

У новорічні свята всі чекають на диво. Однак діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, не мають змогу відчути батьківську любов та отримати подарунки.
      Рада студентського самоврядування КНТЕУ, залучивши всі факультети та гуртожитки, з 6 по 13 грудня 2020 року провели благодійну акцію «Подаруй дитині диво».
      Загальними силами було зібрано близько 50 тисяч гривень на подарунки, що містили в собі: солодощі, канцелярію, засоби особистої гігієни, шкарпетки, фрукти та різні сувеніри.
      Було відвідано такі дитячі заклади:
      «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», с. Мокрець;
      Центр соціальної реабілітації «Ковчег», м. Київ;
      Дарницький дитячий будинок-інтернат, м. Київ;
      Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, м. Київ;
      Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло», с. Требухів;
      Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, с. Копилів;
      Дитячий будинок «Пролісок», с. Вовчків;
      Вишгородський районний дитячий будинок «Любисток».

Наші студенти привітали близько 200 дітей, наповнивши їх серця щастям та любов’ю.
      Закликаємо Вас надихати та нести у цей світ радість всім і Ви обов’язково відчуєте неймовірний спектр емоції. Робіть добро і воно до вас обов’язково повернеться!

13.12.2020
остання редакція 30.12.2020