Підбиття підсумків сезону Федерацією футболу м. Києва

У конференц-залі Федерації футболу м. Києва 8 та 9 грудня відбулось традиційне підбиття підсумків сезону та нагородження кращих. Зважаючи на карантинні обмеження, подія відбувалась протягом двох днів у чотири етапи.

У номінації «Кращий тренер» було відзначено Олексія Яценка – головного тренера команди «КНТЕУ-Меркурій» Київського національного торговельно-економічного університету.

Щиро вітаємо переможця, нехай новий футбольний сезон принесе перемоги та здобутки!

09.01.2021
остання редакція 20.07.2021