Міжнародні академічні програми КНТЕУ у фільмі Французького інституту в Україні Посольства Франції в Україні

Представники Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у фільмі Французького інституту в Україні Посольства Франції в Україні в рамках проєкту «Ніч ідей 2021». Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В.М.,  директорка Центру європейської освіти Дупляк Т.П. та троє студентів КНТЕУ поділилися досвідом та враженнями від дистанційної програми подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи (Франція).

Міжнародна зустріч «Ніч ідей», яка присвячена вільному обміну ідеями та знаннями, була започаткована головним Французьким інститутом в Парижі. «Ніч ідей» 2021 року набуває особливого значення в умовах пандемії COVID-19. Тема «Близькі» була обрана, щоб дозволити замислитися про відносини з простором та мобільністю, про нові елементи солідарності, які вимагає побудувати криза економічних та соціальних моделей, а також про місце цифрових технологій у нашому суспільстві.

28.01.2021
остання редакція 29.01.2021