logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Співпраця між КНТЕУ та Федерацією «Обміни Франція – Україна» в умовах пандемії продовжується

Загальна інформація

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Федерацією «Обміни Франція – Україна» (ФОФУ) відбулася онлайн-зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сая В.М. та директорки Центру європейської освіти Дупляк Т.П. з французькими колегами: Жаком Форжероном (співпрезидент Федерації), Жозі Анекен (Асоціація французької мови як іноземної), Деніз Дюран (відповідальна за практику студентів) та Ольгою Гонсе (секретар Федерації). Метою онлайн-зустрічі було обговорення питань подальшої співпраці між КНТЕУ і ФОФУ та проведення відбору студентів для проходження практики у Франції влітку.

На зустрічі був також присутній Жак Бартелемі – президент готельної мережі "Hôtels de  Charmeet de Caractère", а також викладач магістратури гостинності та туризму Тулузького університету Жана Жореса. Він люб’язно запропонував провести ряд лекцій з актуальних питань туристичного та готельного бізнесу для студентів ФРГТБ, а також пообіцяв завітати до нашого університету. 

За результатами співбесід зі студентами КНТЕУ було відібрано чотири особи для проходження лінгвістичної та професійної практик. Також було обговорено питання щодо проведення інтенсивного двотижневого онлайн-курсу з французької спеціалізованої термінології для студентів університету з носієм мови, а за умови покращення епідеміологічної ситуації можливо й приїзд викладача з Франції наприкінці весни поточного року.

02.02.2021
433884
1899
остання редакція 03.02.2021
Vega