Онлайн-лекції французьких викладачів для студентів КНТЕУ

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету, що навчаються за програмою подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи (УГА), у період з 11 січня по 5 лютого 2021 року прослухали в онлайні курс лекцій провідних викладачів УГА з таких дисциплін, як: «Гроші та фінанси», «Міжнародна економіка», «Індустріальна економіка» та ін.
      Відповідна програма подвійного дипломування є унікальною можливістю отримати державний диплом Французької Республіки освітнього ступеня «Licence» («Бакалавр»). Навчання проводиться англійською або французькою мовами на вибір студента на дистанційній основі, з можливістю виїзду на другий семестр до Франції. За детальною інформацією про умови участі в програмі подвійного дипломування звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.

остання редакція 20.07.2021