Партнерський форум «Освіта України-2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями»

В стінах Київського національного торговельно-економічного університету 9 лютого 2021 року відбувся Партнерський форум «Освіта України-2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями». Метою заходу було визначення стратегічних цілей розвитку освіти в період проведення адміністративно-територіальної реформи й децентралізації влади в Україні, обговорення широкого кола найбільш актуальних питань реформування галузі.

У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Перша леді України Олена Зеленська, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, представники Міністерства освіти і науки, Державної служби якості освіти, Національної академії педагогічних наук, Наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації міст України, директори департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.

Президент України Володимир Зеленський на Освітньому форумі – 2021: В особі Президента наша освіта завжди матиме надійного союзника – за посиланням.

Реформа системи шкільного харчування – одна з ключових тем освітнього форуму, яку розкрила Перша леді України Олена Зеленська – за посиланням.

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік – за посиланням.

Програма
Партнерського форуму «Освіта України-2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями»

8.30 – 10:00
(1 год. 30 хв.)