Набір на навчання за програмою «Ділова англійська мова»

Шановні студенти!

До 26 лютого 2021 р. проводиться набір на навчання за програмою «Ділова англійська мова», у рамках якої будуть розглянуті питання щодо написання CV (резюме) та супровідного листа, влаштування на роботу та проходження співбесід, офіційного листування, публічних виступів та презентацій, ведення ділових телефонних розмов та ін.

Тривалість навчальної програми:

3 місяці (березень – травень 2021)

Розклад занять:

І тиждень – вівторок 3 пара

ІІ тиждень – четвер 4, 5 пара

Вимоги до рівня володіння англійською мовою:

Не нижче рівня В1+ (середній та вище середнього)

Для запису на навчальну програму та з метою уточнення інформації щодо вартості та умов навчання  звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 (корпус Д, кім. 229, за телефоном: (044) 531-48-36, електронна адреса: eecenter@knute.edu.ua).

остання редакція 15.02.2021
Vega