Конкурс "Розвиток мікрофінансування в Україні"

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) та німецька компанія з інвестиційних досліджень Agents for Impact GmbH & Co. KG (Фракфурт-на-Майні) оголошують конкурс у сфері мікрофінансування серед студентів старших курсів, які вільно володіють англійською мовою та мають навички з проведення наукових досліджень, які стосуються діяльності фінансово-кредитних установ.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати есе з обґрунтуванням інтересу до проведення досліджень у сфері мікрофінансування в Україні та біографічну довідку.

Організатори обирають авторів кращих есе для участі в другому етапі конкурсу - виконання технічного завдання групами по 2 особи упродовж лютого-травня 2021 року з подальшою презентацією результатів наприкінці травня.

Визначені у червні переможці  отримують винагороду: за 1 місце 1000 євро, друге – 700 євро, третє – 300 євро.

Після завершення конкурсу кращі студенти матимуть змогу продовжити дослідження у сфері мікрофінансування як стажори в компанії Agents for Impact на умовах оплачуваної дистанційної роботи.

Детальні умови конкурсу будуть оприлюднені на сайті КНТЕУ.
Адреса для контактів:
Gennadiy Bortnikov gennadiy.bortnikov@agentsforimpact.com