ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Легкоатлети КНТЕУ продовжують підкорювати спортивні вершини

Загальна інформація

Незважаючи на проблеми, пов’язані з пандемією, з початком року спортивне життя в Україні пожвавилося. І активну участь у ньому беруть спортсмени КНТЕУ.

Першими серед змагань легкоатлетів України стали XXVI Всеукраїнські змагання в приміщенні «Різдвяні старти», що стартували 9 січня. На них відзначилися дві наші студентки: Вікторія Шкурко, випускниця ФФО, яка стала кращою з бігу на 1500 м (з результатом 4:33.75), бронзовою ж призеркою стала другокурсниця ФМТП Віталіна Бондаренко.

В останній декаді січня на Чемпіонаті України серед юніорів срібну нагороду зі стрибків з жердиною виборов студент 2 курсу ФІТ Нікіта Строгалєв (з результатом 4 м 90 см). А на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні відзначилася Вікторія Шкурко, яка здобула перемогу з бігу на 3000 м (з результатом 9:36.39) та виборола третє місце з бігу на 1500 м (з результатом 4:35.62).

Лютий розпочався з перемог: на Чемпіонаті Києва з легкої атлетики в приміщенні відзначилася Віталіна Бондаренко (з бігу на 800 м серед жінок з особистим рекордом 2:25.94). Бронзовим призером чемпіонату столиці на цій дистанції стала другокурсниця ФРГТБ Анастасія Заіка.

У Києві ж пройшов Кубок України з легкої атлетики. Його володарями стали двоє представників КНТЕУ: Вікторія Шкурко - з бігу на 1500м (з результатом 4:30.29) та Нікіта Строголєв - у стрибках з жердиною (з результатом 4.80 м). Бронзовим призером цих змагань з бігу на 1500 м стала Віталіна Бондаренко (з особистим рекордом 5:01.20).

А в Сумах пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні, де срібну нагороду з бігу на дистанції 3000 м виборола Вікторія Шкурко (з результатом 9.47.86).

Незмінними наставниками наших спортсменів є старші викладачі кафедри фізичної культури - заслужений тренер України Віталій Миколайович Приходько та Анастасія Олександрівна Ковальова.

Вітаємо наших працьовитих легкоатлетів з перемогами!