logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Атестація здобувачів на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу

Загальна інформація

У період з 17.02-19.02.2021 р. на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання за спеціальністю «Менеджмент» спеціалізацією «Готельний і ресторанний менеджмент» та спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» на корпоративній дистанційній платформі в системі МООDLE.

В онлайн-діалозі здобувачі вищої освіти продемонстрували комплекс набутих загальних і фахових компетентностей під час вирішення тестових  та творчих розрахунково-аналітичних завдань, зміст яких відображав освітні компоненти, як-от: «Готельна справа», «Ресторанна справа», «Економіка готелів і ресторанів», «Менеджмент готелів і ресторанів», «Іноземна мова спеціальності».

Екзаменаційні комісії очолювали стейкголдери освітніх програм: Семикопова Тетяна Володимирівна – директор мережі «Сityzen cafe», керівник проєкту «Сoffee lover», Казбанов Данило Владиславович – менеджер гастробару «Барсук», Заєць Лілія Олександрівна – менеджер проєктів готельної школи «Мішель», Руда Олександра Юріївна –  керівник відділу якості і персоналу міжнародної готельної мережі «Ibis Kyiv».

Голови та члени екзаменаційних комісій одностайні щодо високого рівня знань здобутих випускниками в процесі навчання. 

Колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу щиро вітає випускників-бакалаврів з досягнутими результатами, бажає професійного та кар’єрного зростання у сфері гостинності.

19.02.2021
433884
1425
остання редакція 22.02.2021
Vega