logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Нові перемоги випускників КНТЕУ

Загальна інформація

Забезпечення якісної освіти є стратегічним завданням для нашого університету і вагомим фактором подальшого успішного працевлаштування та професійного становлення випускників. Прагнучи до самореалізації в бізнес-середовищі, будь-кому необхідно, насамперед, поставити собі питання про те, як досягти ефективності в обраному виді діяльності. Тому участь студентів у конкурсах наукових та кваліфікаційних робіт є чудовою нагодою оцінити рівень їх конкурентоспроможності та «звірити годинники» щодо правильності вибору вектора в підготовці фахівців різних спеціальностей у КНТЕУ.

Цьогоріч першими «ластівками», хто взяв участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт студентів стали випускники 2020 року спеціальності 073 «Менеджмент» Дмитро Мартинів із роботою на тему «Формування інформаційної системи управління бізнесом» (н.к. – Бай С.І.) та Лілія Чайка, яка презентувала роботу на тему «Формування HR-брендингу на підприємстві» (н.к. – Миколайчук І.П.). За результатами експертного оцінювання представлених на конкурс 99 робіт із 25 ЗВО України наші випускники посіли І та ІІ місця!

Кафедра менеджменту щиро вітає Дмитра та Лілію з високою оцінкою їх робіт та сподівається на майбутні перемоги й наукові досягнення у вирії наукових подій усіх наших випускників!

19.02.2021
433884
1476
остання редакція 22.02.2021
Vega