КНТЕУ написав диктант до Міжнародного дня рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови 19 лютого 2021 року пройшов диктант з української мови у форматі відеоконференції ZOOM.

Саме через мову ми виражаємо свої почуття, пізнаємо світ, здобуваємо нові знання і передаємо їх майбутнім поколінням. Саме мова об’єднує всіх українців, робить громадянином кожного з нас, а усіх разом – народом.

У заході взяли участь 145 осіб – викладачі, студенти і співробітники університету.

Щиро дякуємо кафедрі сучасних європейських мов ФМТП за організацію заходу!

Нехай рідне слово завжди зігріває Вас теплом і любов’ю!

остання редакція 20.07.2021