Випускні кваліфікаційні іспити на кафедрі туризму та рекреації

На кафедрі туризму та рекреації 17-19 лютого 2021 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання склали випускні кваліфікаційні іспити.

Екзамени відбувалися в онлайн-режимі з використанням сервісів Microsoft Teams та ZOOM.

Головами екзаменаційних комісій були директорка туристичного агентства ТОВ «МІО» Мезенцева Анна Олександрівна та директор туристичного оператора ТОВ «ЕтноТур» Голинський Тарас Богданович.

Голови екзаменаційних комісій відзначили високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти, а також наголосили, що компетентності, здобуті випускниками, повністю відповідають стандартам вищої освіти зі спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент» (спеціалізація «Туристичний менеджмент»).

Усі студенти достойно пройшли випробування і вже зовсім скоро отримають дипломи бакалавра.

Бажаємо нашим талановитим випускникам наснаги та професійних здобутків, успіхів у кар’єрному зростанні, творчих злетів.

Чекаємо вас в університеті для здобуття освітнього ступеня магістра!

остання редакція 20.07.2021