Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

На крок ближче до КНТЕУ

Виховувати щасливу, успішну особистість – це місія кожного викладача, але для отримання бажаних результатів необхідно заздалегідь імплементувати ключові правила бізнесу та менеджменту в практичну діяльність. Саме тому 21 лютого 2021 року доцент кафедри менеджменту Юлія Білявська запросила на день гостинності школярів 10 та 11 класів Фастівського академічного ліцею №9 Фастівської міської ради Київської області і Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10 – Гімназія».

Організована зустріч, на якій абітурієнти здійснили віртуальну екскурсію по КНТЕУ та ознайомилися із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти, відбулася вже у звичному для всіх форматі Zoom-конференції. З якісного відеоконтенту школярі дізналися про оснащення учбових аудиторій університету сучасним комп’ютерним обладнанням, про роботу спеціалізованих лабораторій, потужний науковий та навчальний фонди бібліотеки, послуги мультимедійного, читального залів та залу періодичних видань, зони коворкінгу «KNUTE HUB», численні заклади харчування, спортивні зали, сучасний стадіон тощо.

Гостею зустрічі також була студентка 1 курсу ФЕМП Олександра Біленька, яка із задоволенням поділилася зі слухачами інформацією про студентське життя за межами університету – умовами проживання в гуртожитках, дозвіллям, функціонуванням спортивних секцій та проведенням культурних заходів.

Абітурієнти отримали всі необхідні контакти на YouTube та Telegram каналах і висловили вдячність Юлії Білявській за цікаву і корисну зустріч!

21.02.2021
остання редакція 20.07.2021