Оголошеннявсі

Економічна конкуренція: право, політика, економіка – освітній курс від консорціуму американських та європейських конкурентних відомств

Спеціалізований освітній курс «Економічна конкуренція: право, політика, економіка» реалізується в межах співпраці КНТЕУ з Антимонопольним комітетом України, Агенцією США з міжнародного розвитку та Європейським Союзом, в тому числі в рамках європейського проекту «Правозастосування і юридична підтримка АМКУ» за програмою Twinning.

КНТЕУ і кафедра економічної теорії та конкурентної політики були відібрані до участі у цьому проекті разом з трьома іншими закладами вищої освіти України, внаслідок чого студенти, аспіранти та викладачі КНТЕУ отримали можливість навчатися у найкращих представників цієї професії – керівників, провідних фахівців конкурентних відомств Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Литви, Румунії, а також Антимонопольного комітету України.

Освітній курс стартував 15 лютого 2020 року лекцією голови конкурентного відомства Литви Шарунаса Кесераускаса, який розповів слухачам про базові засади конкурентної політики, а також роль і місце конкурентного відомства у її формуванні та реалізації. Попереду ще 9 цікавих і корисних лекцій / майстер-класів, що мають на меті розкрити теоретичні засади та практику захисту економічної конкуренції, познайомити слухачів із найбільш ефективними інструментами конкурентної політики у сучасному суспільстві.

15.02.2021
остання редакція 23.02.2021