Викладачі кафедри туризму та рекреації взяли участь у заходах, присвячених відзначенню Всесвітнього дня екскурсовода

Відбулася онлайн-зустріч професіоналів екскурсійної справи з різних регіонів України 20 лютого 2021 року. У заході взяли участь члени кафедри туризму та рекреації професор Михайліченко Г. І. та доцент Мазурець Р. Р., які викладають дисципліну «Екскурсійна справа». Зустріч розпочалася з привітань президента Національної туристичної організації України Івана Ліптуги та начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександра Шевчука.

Основні питання, які обговорили учасники заходу, є надзвичайно актуальними та мають глибоке практичне значення, а саме:

• вплив COVID-19 на екскурсійну діяльність в Україні та перспективні напрями її розвитку після закінчення пандемії;
  • роль діджиталізації в екскурсійній діяльності та в туристичному бізнесі загалом;
  • сучасні тенденції організації екскурсій в Україні;
  • технології підвищення професійної майстерності екскурсоводів;
  • особливості створення екскурсій-стендапів.

Колектив кафедри туризму та рекреації висловлює щиру подяку організаторам заходу, адже досвід практиків, який переймають викладачі завдяки участі в таких заходах, значно підвищує практичну складову у викладанні навчальних дисциплін.

остання редакція 20.07.2021