logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Візит Посла Франції в Україні до КНТЕУ

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет 23 лютого 2021 р. відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен. Його супроводжували: Аташе з питань університетського і наукового співробітництва пані Алікс де Гассар, Аташе з питань мовного співробітництва пан Поль Сулігу.

Пан Посол виступив перед франкомовними студентами та викладачами КНТЕУ на тему «Розвиток французько-українського співробітництва», а також відповів на поставлені запитання.

Протягом 20 років КНТЕУ успішно реалізує програми подвійного дипломування разом із закладами вищої освіти Франції: Університет Клермон-Овернь, Університет Гренобль Альпи, Бізнес школа «Audencia», Університет Парі Ест Кретей та ін. За весь час плідної співпраці студенти університету паралельно з українськими дипломами отримали понад 100 магістерських та більше 250 бакалаврських державних дипломів Франції.

Під час візиту до КНТЕУ пан Етьєн де Понсен мав змістовну бесіду з ректором університету А. А. Мазаракі, під час якої відбувся обмін думками щодо подальшого поглиблення міжуніверситетського співробітництва.

З великим інтересом французька делегація ознайомилась з кампусом університету, SMART-бібліотекою, комп’ютерними класами, спеціалізованими лабораторіями, актовою залою та іншими складовими матеріально-технічної бази КНТЕУ. Після знайомства з університетом, відвертого і змістовного спілкування з керівництвом і студентською спільнотою КНТЕУ, поважні гості переконалися чому французькі студенти з партнерських закладів вищої освіти щорічно із задоволенням обирають саме наш навчальний заклад для семестрового навчання за обміном на магістерських програмах іноземною мовою викладання.

23.02.2021
433884
1864
остання редакція 24.02.2021
Vega