Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Візит Посла Франції в Україні до КНТЕУ

Київський національний торговельно-економічний університет 23 лютого 2021 р. відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен. Його супроводжували: Аташе з питань університетського і наукового співробітництва пані Алікс де Гассар, Аташе з питань мовного співробітництва пан Поль Сулігу.

Пан Посол виступив перед франкомовними студентами та викладачами КНТЕУ на тему «Розвиток французько-українського співробітництва», а також відповів на поставлені запитання.

Протягом 20 років КНТЕУ успішно реалізує програми подвійного дипломування разом із закладами вищої освіти Франції: Університет Клермон-Овернь, Університет Гренобль Альпи, Бізнес школа «Audencia», Університет Парі Ест Кретей та ін. За весь час плідної співпраці студенти університету паралельно з українськими дипломами отримали понад 100 магістерських та більше 250 бакалаврських державних дипломів Франції.

Під час візиту до КНТЕУ пан Етьєн де Понсен мав змістовну бесіду з ректором університету А. А. Мазаракі, під час якої відбувся обмін думками щодо подальшого поглиблення міжуніверситетського співробітництва.

З великим інтересом французька делегація ознайомилась з кампусом університету, SMART-бібліотекою, комп’ютерними класами, спеціалізованими лабораторіями, актовою залою та іншими складовими матеріально-технічної бази КНТЕУ. Після знайомства з університетом, відвертого і змістовного спілкування з керівництвом і студентською спільнотою КНТЕУ, поважні гості переконалися чому французькі студенти з партнерських закладів вищої освіти щорічно із задоволенням обирають саме наш навчальний заклад для семестрового навчання за обміном на магістерських програмах іноземною мовою викладання.

23.02.2021
остання редакція 20.07.2021