logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Початок V Спартакіади серед співробітників КНТЕУ. Відомі переможці турніру з бадмінтону

Загальна інформація

З метою пропаганди здорового способу життя 24 лютого 2021 року було закладено початок V ювілейної Спартакіади серед співробітників КНТЕУ, саме в цей день відбувся турнір з бадмінтону. Витончена гра вимагає розумової підготовки та тактичних дій, витримки та зосередженості і це все звучало, коли філігранно ракетка торкалася воланчика, і він падав на поле суперника.

Всього в турнірі взяли участь 6 чоловіків та 7 жінок, а саме: Бадрудінов І. С. – лаборант кафедри фізичної культури; Голік О. В. – заступник декана з навчальної роботи ФТМ, доцент кафедри журналістики та реклами; Головач Н. А. – доцент кафедри статистики та економетрії; Жук О. С. – заступник декана з навчальної роботи ФЕМП, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства ; Золотарьова О. Г. – доцент товарознавства та митної справи; Караваєв Т. А. – професор кафедри товарознавства та митної справи; Кладченко М. В. – начальник відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення; Кузуб М. В. – старший викладач кафедри обліку та оподаткування; Лазебна І. В. – заступник декана з науково-методичної роботи ФЕМП, доцент кафедри публічного управління та адміністрування; Миронець С. М. – завідувач кафедри психології, доцент кафедри психології; Рибальченко В. Г. – старший лаборант кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права; Сідєльніков Д. С. – провідний спеціаліст відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення; Тищенко Ю. В. – доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права.

У змаганнях серед жінок призові місця вибороли:

  • І місце – Кладченко М. В., начальник відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення;
  • ІІ місце – Голік О. В., доцент кафедри журналістики та реклами;
  • ІIІ місце – Лазебна І. В., доцент кафедри публічного управління та адміністрування.

Серед чоловіків перемогу здобули:

  • І місце – Караваєв Т. А., професор кафедри товарознавства та митної справи;
  • ІІ місце – Рибальченко В. Г., старший лаборант кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права;
  • ІІІ місце – Бадрудінов І. С., лаборант кафедри фізичної культури.

Захід відбувався за сприянням доцента кафедри фізичної культури Чайченко Наталії Леонідівни та з дотриманням усіх вимог карантинних обмежень.

Вітаємо переможців та запрошуємо до участі в наступних видах змагань. Грайте та перемагайте!

24.02.2021
433884
3646
остання редакція 26.02.2021
Vega