logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Професійний екскурс «З любов’ю до професії бухгалтера: Best practice sharing»

Загальна інформація

Про серйозні речі простими словами! 01 березня 2021 року кафедрою обліку та оподаткування разом із фахівцями ФПБАУ проведено професійний екскурс «З любов’ю до професії бухгалтера: Best practice sharing».

Модератором заходу виступила завідувач кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ д.е.н., проф. Фоміна О.В., яка акцентувала важливість таких зустрічей із фахівцями облікової справи для молоді.

Спікерами онлайн-зустрічі виступили:

  • Сергій РОГОЗНИЙ, аудитор, консультант із МСФЗ, член ради та керівник комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ, директор ТОВ «МІК «СТАРТ», співавтор книги «МСФЗ: короткий курс для практиків», автор численних публікацій із проблематики застосування МСФЗ;
  • Сергій ПОЛІЩУК, аудитор, консультант з оподаткування, член ради та керівник комітету ФПБАУ з членства та етики, керівник клубу сучасного бухгалтера «PRO-Облік» ФПБАУ, директор аудиторської фірми «Наша Бухгалтерія».

Спікери наголосили на важливості професії бухгалтера в сучасних реаліях ведення бізнесу, особливо підкреслили потужну базу знань, яку отримують майбутні фахівці у ЗВО.

На заході були присутні молодші бакалаври, бакалаври, магістри та аспіранти спеціальності «Облік і оподаткування». Учасники екскурсу виявили інтерес до сучасних вимог ринку, які висуваються до фахівців з обліку та оподаткування. 

01.03.2021
433884
2712
остання редакція 03.03.2021
Vega