Участь у семінарі TAIEX щодо обговорення індексу моніторингу конкурентного середовища

26 лютого 2021 року д.е.н., професор кафедри Герасименко А.Г. взяла участь у семінарі щодо обговорення індексу моніторингу конкурентного середовища, організованому в межах програми ЄС TAIEX. Серед інших учасників семінару з числа представників органів державної влади України в роботі семінару брали участь голова та заступниця голови Антимонопольного комітету України – відповідно Піщанська О.С. та Чередніченко Д.П., заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С.М., заступниця голови Державної служби статистики України Жук І.М.; з числа міжнародних експертів – Р. Ферранді – експерт з питань конкуренції Організації економічного співробітництва та розвитку, Р. Піттман – керівник економічного департаменту Міністерства юстиції США, В Нерау та І. Бусега – представники головного економічного відділу Румунської конкурентної ради, а також, окрім КНТЕУ,  представники української академічної спільноти й бізнесу.

Під час семінару обговорювався проєкт Методології розрахунку Індексу моніторингу конкурентного середовища, в тому числі дискусійні питання щодо рівня та об’єктів такого моніторингу, джерел інформації для його проведення, використовуваних індикаторів, вагових коефіцієнтів, а також ризики, пов’язані з його оприлюдненням та застосуванням. За результатами обговорення прийнято рішення про доопрацювання проєкту із урахуванням озвучених зауважень.

остання редакція 20.07.2021