logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

«Технологія сучасного рекрутингу»: майстер-клас HR-менеджера компанії «Decathlon Ukraine» Поліни Дужої

Загальна інформація

Зустрічі з фахівцями вітчизняних компаній завжди є корисними та цікавими для студентів усіх курсів та освітніх програм протягом всього періоду їх навчання в університеті. Серед таких подій – майстер-клас менеджера з персоналу компанії «Decathlon Ukraine» Поліни Дужої, що відбувся 9 березня 2021 року для студентів 1-го курсу освітньої програми «Реклама і зв’язки із громадськістю».

Відгукнувшись на запрошення доцента кафедри менеджменту Ірини Миколайчук на лекційне заняття з дисципліни «Управління персоналом», фахівець із задоволенням поділилася зі студентами секретами онлайн-рекрутингу в компанії та цікавими відеороликами, особливостями проведення співбесіди з кандидатами на вакантні посади.

Відповідаючи на питання студентів, пані Поліна наголосила на основних якостях, що повинні виховувати в собі випускники ЗВО, на вимогах до складання резюме, особливостях власного кар’єрного шляху. Зустріч захопила студентів форматом активних комунікацій, лояльністю спікера до компанії та викликала бажання в деяких студентів стати «декатлонівцями».

Щиро дякуємо Поліні Дужій за активну життєву позицію та бажання ділитися цікавою та корисною інформацією зі студентами! Чекаємо на наступні зустрічі в будь-якому форматі!

09.03.2021
433884
2322
остання редакція 11.03.2021
Vega