Онлайн-заняття з французьким викладачем

У рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» (FEFU) та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна (FLEFU) 11 березня 2021 р. відбулося перше онлайн-заняття для студентів, які вивчають французьку мову в Центрі європейської освіти, з носієм мови – викладачем Ерве Фраде.

Зазвичай пан Фраде приїздить щовесни до КНТЕУ з метою проведення двотижневого навчального курсу з ділової французької мови. На жаль, цього року складна епідеміологічна ситуація у світі завадила йому приїхати до Києва та завітати до нашого університету. Проте пан Фраде з радістю погодився провести цикл онлайн-занять із французької мови для студентів КНТЕУ.

11.03.2021
2036