logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Круглий стіл «Антикорупційний аудит у подоланні еко-тривожності як наслідку Чорнобильської катастрофи»

Загальна інформація

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи з ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту 11 березня у форматі Zoom конференції відбувся круглий стіл «Антикорупційний аудит у подоланні еко-тривожності як наслідку Чорнобильської катастрофи».

Мета заходу обговорення ролі та місця антикорупційного аудиту в подоланні наслідків  Чорнобильської катастрофи.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Світлана Володимирівна Мельниченко, декан факультету фінансів та обліку, к.е.н., доцент Тетяна Володимирівна Канєва, завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту, д.е.н., професор Каріна Олександрівна Назарова, які наголосили на важливості питань антикорупційного аудиту із використання бюджетних коштів для подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

У роботі заходу взяла участь Белокоз Оксана Іванівна, к.е.н, внутрішній аудитор, яка розкрила етапи антикорупційного аудиту з практичної точки зору.

Модератором заходу була к.е.н., доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту Міняйло Вікторія Петрівна.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання оцінки стану виконання бюджетних програм, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері екологічної безпеки та антикорупційні програми управління зоною відчуження.

Дякуємо всім учасникам круглого столу та чекаємо на наступну зустріч!

11.03.2021
433884
2396
остання редакція 11.03.2021
Vega