Дайджест Консумерфесту. ХІІІ Консумерський фестиваль «Час діяти!» стартував

10 березня 2021 року в Київському національному торговельно-економічному університеті традиційно розпочався ХІІІ Консумерський фестиваль «Час діяти!». Цього року захід проходить під гаслом Consumers International «TACKLING PLASTIC POLLUTION» - «БОРОТЬБА ІЗ ЗАБРУДНЕННЯМ ПЛАСТИКОМ».

У рамках фестивалю стартував Челлендж «СПОЖИВАЙ РОЗУМНО РАЗОМ З КНТЕУ», організаторами якого виступили кафедри журналістики та реклами; товарознавства, управління безпечністю та якістю та Творче рекламне об’єднання студентів (ТРОС).

Фахівцями кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права проведено відеосимуляцію «МЕДІАЦІЯ В СПОРАХ ЗА УЧАСТЮ СПОЖИВАЧІВ».

Кафедрою товарознавства, управління безпечністю та якістю разом із Всеукраїнським рухом «Молодь за права споживачів» проведено просвітницькі заходи для загальноосвітніх закладів «СПОЖИВАЧ, ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!».

остання редакція 21.07.2021