Дайджест Консумерфесту. Всеукраїнський форум «Консумеризм в Україні: законодавча, інституційна та суспільна турбулентність»

У рамках ХІІІ Консумерського фестивалю 11 березня 2021 року відбувся Всеукраїнський форум «Консумеризм в Україні: законодавча, інституційна та суспільна турбулентність».

На форумі були обговорені питання:

• Портрет споживача 2021: нові умови споживання на проблемному підґрунті
  • Правове регулювання захисту прав споживачів: новели та проблеми застосування законів
  • Інституційна реорганізація Держпродспоживслужби України, Міністерства аграрної політики України: безсистемність чи крок вперед
  • Система захисту прав споживачів – у полі уваги держави? Громадський контекст

Серед учасників заходу: представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС», громадської асоціації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА», громадської спілки «Українська асоціація індустрії іграшок», ГО «Новий день», ГО «Страховий захист», науково-дослідного центру «Незалежна експертиза», наукових, освітніх установ, бізнес-структур та інші.

Викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу провели майстер-клас «ОЗДОРОВЧЕ ХАРЧУВАННЯ».

Студенти кафедри журналістики та реклами, Творче рекламне об’єднання студентів (ТРОС) взяли участь у масштабному заході «Х-ray marketing conference», який був організований бізнес/медіа бюро «Ekonomika+».

остання редакція 21.07.2021