Стажування викладачів КНТЕУ на електронному торговельному майданчику SmartTender.biz

У рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» КНТЕУ викладачі кафедри публічного управління та адміністрування успішно пройшли стажування та отримали сертифікати в компанії SmartTender.biz -  провідного українського електронного торговельного майданчику, призначеного для організації державних та комерційних тендерів.

12 березня в режимі Zoom-конференції відбулася робоча зустріч за участю викладачів кафедри публічного управління та адміністрування, керівника SmartTender.biz Сергія Сагуна, керівника проєктів Анастасії Бойко.

Основною метою спілкування було обговорення особливостей взаємодії постачальників та замовників у системі PROZORRO, нормативно-правове забезпечення публічних закупівель та плани розвитку системи.

Отримана інформація  буде імплементована в освітній процес під час викладання дисципліни «Управління публічними закупівлями», що буде сприяти формуванню у здобувачів вищої освіти відповідних компетентностей та практичних навичок.

Щиро дякуємо за пізнавальну, цікаву та інформативну зустріч! Чекаємо наступної нагоди поспілкуватися.

12.03.2021
остання редакція 15.03.2021