Майстер-клас HR-фахівця Ольги Онопрієнко «Мистецтво підбору персоналу»

Ефективний пошук кваліфікованих працівників на ринку праці з кожним роком ускладняється під впливом карантинних обмежень та зростання вимог до персоналу. Саме тому поради фахівців стають все більш цінними для студентів, які хочуть знайти роботу своєї мрії.

9 березня 2021 року студенти ФЕМП освітніх програм «Управління у сфері економічної конкуренції» та «Менеджмент персоналу» на майстер-класі фахівця з підбору та адаптації персоналу ПрАТ «Індустріальні та Дистрибуційні Системи» (ІДС) Ольги Онопрієнко отримали надзвичайно корисну інформацію щодо особливостей проведення співбесіди з кандидатами на вакантні посади у вітчизняні організації.

Відповідаючи на питання студентів, спікер наголосила на важливості набуття студентами soft skills для успішного працевлаштування, зупинилася на ролі HR-менеджера у стратегічному розвитку бізнесу, на вимогах до складання резюме та поділилася власним кар’єрним шляхом. Зустріч захопила студентів форматом активних комунікацій та можливістю розвитку професійних компетенцій.

Щиро дякуємо Ользі Онопрієнко за цікаву інформацію та бажаємо нових професійних здобутків і всім нам – подальшої плідної співпраці!

остання редакція 21.07.2021