logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

День гостинності онлайн

Загальна інформація

У рамках Консумерського фестивалю 16 березня за сприяння кафедри журналістики та реклами й інформаційної підтримки ТРОС Київського національного торговельно-економічного університету було організовано зустріч  школярів та долучення  майбутніх студентів до активностей університету.

Школярі першого курсу в рамках програми фестивалю відвідали майстер-клас "Fast Casual Food. Варто споживати чи ні?", проведеного доцентом кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Шаповаловою Наталією Петрівною у форматі онлайн на платформі ZOOM.

Дітям цікаво було прослухати про корисну їжу, згадати, що в яблуках міститься багато заліза, дізнатися про корисні сніданки та обіди, важливість порцій, про негативний вплив фаст-фуду на розвиток дитячого організму, дізналися про те як фаст-фуд впливає на організм і яку небезпеку в собі приховують секрети ресторанів швидкого харчування та виробників харчових продуктів.

 Особлива подяка за організацію зустрічі вчителю англійської мови  Денисенко Ірині Олексіївні та школярам гімназії №191  ім. П. Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва, керівнику Файвішенко Діані Сергіївні та учасникам ТРОС.

Чекаємо студентського поповнення!

Приєднуйся і дій!

16.03.2021
433884
2334
остання редакція 17.03.2021
Vega