logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Онлайн-лекція французького викладача практика готельного та туристичного бізнесу для студентів ФРГТБ

Загальна інформація

У рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Федерацією «Обміни Франція – Україна» (FEFU) 18 березня 2021 року відбулася онлайн-лекція президента готельної мережі «Charme & Caractère», викладача Тулузького університету – Жака Бартелемі на тему «Адаптація готельного, туристичного та ресторанного бізнесу в період після Covid».

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В.М. представив пана Бартелемі слухачам. Окрім студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, були присутні викладачі кафедри туризму та рекреації та кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Онлайн-лекція відбулася за організаційно-координаційної підтримки Центру європейської освіти КНТЕУ.

У своєму виступі пан Бартелемі порушив дуже актуальні питання щодо відновлення туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в період після Covid, важливості емоційного інтелекту для працівників даної сфери, еволюції попиту та діджиталізації в секторі туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Лекція мала інтерактивний характер та викликала великий інтерес з боку слухачів. Викладачі та студенти КНТЕУ ставили цікаві запитання, на які Жак Бартелемі надав вичерпні відповіді. Учасники онлайн-лекції залишилися задоволеними та висловили надію на подальшу комунікацію та плідну співпрацю в майбутньому.

18.03.2021
433884
2558
остання редакція 19.03.2021
433884