Стипендія Університетської Агенції Франкофонії (AUF) для аспірантів

У рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетською Агенцією Франкофонії (AUF) оголошується конкурс для міжнародної мобільності аспірантів (до 3 місяців) на 2021-2022 н.р. з можливістю отримання стипендії.

Обов’язковими вимогами є:

• 2-3 рік навчання в аспірантурі КНТЕУ;
  • рівень володіння французькою мовою – мінімум В2.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися звернувшись до Центру європейської освіти (Д-229, eecenter@knute.edu.ua) до 9 квітня 2021 року.

остання редакція 18.03.2021
Vega