Дайджест Консумерфесту. Форсайт-сесія «DIGITAL CONSUMPTION». Захист прав споживачів у цифровомі світі»

17 березня 2021 року Всеукраїнський форум «Консумеризм в Україні: законодавча, інституційна та суспільна турбулентність» завершився ФОРСАЙТ-СЕСІЄЮ «DIGITAL CONSUMPTION». ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У ЦИФРОВОМІ СВІТІ».

На заході були розглянуті питання:

• Проблеми правового регулювання електронної комерції;
  • Споживач у світі електронних фінансових послуг: чи гарантований захист?;
  • Інноваційні інструменти взаємодії «бізнес-споживач». Захист прав споживачів на інформацію;
  • Смарт-технології для споживачів: результати моніторингу підприємств ритейлу.

Серед учасників форсайт-сесії - представники Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС», Науково-дослідного центру «Незалежна експертиза», ВГО «Союз споживачів України», мережі магазинів «ФОКСТРОТ. Техніка для дому», ГО «Асоціація захисту прав споживачів», науковці Київського національного торговельно-економічного університету, бізнес-структур, студентство.

остання редакція 21.07.2021