Онлайн-тренінг «Хімія викриває фальсифікат» до Всесвітнього дня захисту прав споживачів

З  метою відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів 15 березня 2021 року викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю доц. Пасальським Б.К. і ст.викл. Чикун Н.Ю. спільно зі студентами ФТМ 1-26 і 1-28 проведено на платформі Zoom онлайн-тренінг «Хімія викриває фальсифікат». Результати тренінгу (20 інформаційних повідомлень) представлені студентами на сторінці Хіміки | КНТЕУ.

Дослідження зразків меду в хімічній лабораторії Кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ.
Фальсифікація меду полягає в підмішуванні до натурального меду крохмальної патоки, клейстеру, борошна, солоду, штучного меду тощо.

остання редакція 21.07.2021