Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) та патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» на боці прав споживачів

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права в рамках відзначення Всесвітнього дня прав споживачів у КНТЕУ 19 березня 2021 року відбулася тематично-просвітницька онлайн-лекція на тему «Роль інтелектуальної власності в суспільстві та її вплив на споживачів» за участю представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

У рамках заходу представники Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» ‑ Вероніка Березанська, Крістіна Горопай та Лариса Севастьянова розповіли студентам про умови виготовлення та небезпечність контрафактної продукції для здоров’я споживачів, а також приділили увагу процесу боротьби з правопорушеннями у сфері Інтелектуальної власності. Під час заходу лектори дали багато корисних порад та ознайомили присутніх із результатами роботи правоохоронних органів України в цьому напрямку.

За сприяння в організації проведення лекції КНТЕУ висловлює окрему подяку керівнику відділу реклами та зв’язків із громадськістю компанії «Пахаренко і партнери» Березанській Вероніці та спеціалісту зі зв’язків із громадськістю Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Севастьяновій Ларисі.

остання редакція 21.07.2021