Семінари для працівників Господарського суду міста Києва

Доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету, к.ю.н., адвокат та начальник юридичного відділу університету Івасин Олександр Романович 10 та 12 березня провів серію навчально-практичних семінарів щодо особливостей щорічного декларування для працівників Господарського суду міста Києва.

Під час семінарів були розглянуті новації в роз’ясненнях Національного агентства з питань запобігання корупції та особливості декларування за 2020 рік, а також розібрані практичні кейси щодо правильного заповнення розділів електронної декларації.

Університет завжди відкритий до партнерства та спільних науково-практичних заходів, а плідна співпраця з Господарським судом міста Києва буде продовжуватись і надалі для напрацювання нових ідей та пропозицій.

остання редакція 21.07.2021