Time-management від компанії "JTI Ukraine": онлайн-інструментарій

Час є одним із найцінніших ресурсів ефективного управління, а мистецтво управління часом вимагає особливих практичних підходів. У реалізації угоди про партнерство 17 березня 2020 року спеціаліст із розвитку бренду роботодавця компанії «JTI Ukraine» Уляна Качор із задоволенням поділилася зі студентами ФЕМП освітніх програм «Менеджмент», «Управління бізнесом» та «Менеджмент персоналу» власним досвідом та сучасними інструментами тайм-менеджменту: онлайн-календарем, онлайн-записами (Google Keep, Evernote, Google Docs, mindmeister), онлайн-задачником (Wunderlist, todolist) тощо.

Присутнім на майстер-класі студентам, викладачам та аспірантам (Сичова Н.В., Миколайчук І.П., Джулай М.) було цікаво та корисно дізнатися про можливості використання ефективних методик досягнення цілей та тайм-менеджменту: Getting Things Done (GTD), «Помідоро», Bulling journaling system тощо, а також про основні «пожирачі» часу (соціальні мережі, невміння говорити «ні», дзвінки, повідомлення, e-mails, неактуальні робочі зустрічі; перфекціонізм, прокрастинація тощо).

Дякуємо пані Уляні за цікаву та корисну інформацію, практичні рекомендації з планування часу, які активно використовуються у вітчизняній практиці бізнесу та HR-менеджменті!

остання редакція 21.07.2021