logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентка КНТЕУ – переможець Всеукраїнського студентського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення

Загальна інформація

Студентка 3 курсу факультету міжнародної торгівлі та права Анохіна Дар`я Віталіївна стала переможцем Всеукраїнського студентського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення, який було організовано Вищою радою правосуддя за сприянням Проєкту підтримки судової реформи, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Як зазначається на сайті Вищої ради правосуддя, визначити переможців було непросто, адже всі роботи були виконані на високому рівні та заслуговували на увагу. Конкурсна комісія, до якої входили члени Вищої ради правосуддя, перевірила більше ніж 300 робіт та обрала з них 13 найкращих.

Переможці конкурсу, серед яких Анохіна Дар`я Віталіївна, були запрошені 1 березня 2021 року на урочисте нагородження до Вищої ради правосуддя, отримали пам’ятні подарунки та рекомендації на проходження практики/стажування в органах та установах системи правосуддя!

Вітаємо Дар’ю з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

24.03.2021
433884
2171
остання редакція 24.03.2021
Vega