Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Німеччини

У рамках Програми ЄС Еразмус+ та угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина) оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання.

Термін навчання – І семестр 2021-2022 н. р.
Мова навчання – англійська/німецька
Освітній ступінь – «бакалавр»
Кількість стипендіальних місць – 1 особа

Oбов’язковими вимогами є:

• 2-й або 3-й рік навчання в КНТЕУ;
  • наявність міжнародного мовного сертифіката (IELTS, TOEFL, TestDaF та ін.) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію до 23 квітня 2021 року повинні подати особисто до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) або надіслати електронною поштою скановані копії в хорошій якості (eecenter@knute.edu.ua) таких документів:

• копія 1 сторінки закордонного паспорта;
  • CV/резюме у форматі Europass (англійською/німецькою мовою);
  • мотиваційний лист у форматі Europass (англійською/німецькою мовою);
  • оцінки за весь період навчання в КНТЕУ (англійською/німецькою мовою);
  • характеристика від факультету (англійською/німецькою мовою);
  • копія міжнародного мовного сертифіката.

остання редакція 26.03.2021
Vega